KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9076430
nr 907 6430
Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Ruin, motivet: 15 x 23
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:47:56
150 kr
200 kr
300 kr